Wesela i słodkie stoły | Słodkie Życie

Oferta

weselna

Oferta

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Pragniemy ten dzień uczynić wyjątkowym i specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę weselną. Spełniamy marzenia każdej pary młodej i sprawiamy, aby ich tort weselny był niepowtarzalny! Nasze zaangażowanie sprawia, że jesteśmy otwarci na wszystkie pytania, sugestie i oczekiwania. Aby sprostać Państwa wymaganiom do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dopracowując wszystkie elementy i szczegóły zamówienia z ogromną starannością.
Nasze wyroby charakteryzują się wyjątkowym i perfekcyjnym wyglądem. Nasi cukiernicy do każdego zamówienia podchodzą indywidualnie i tworzą słodkości z pasją. Gwarantujemy darmową dostawę naszych słodkości do 50 km od naszej cukierni.

Torty

Torty

Nasze smaki powstają z najwyższej jakości surowców. W naszej ofercie mamy również torty: wegańskie, bezglutenowe, bez laktozy. Bez względu na wybrane nadzienie smak naszych tortów pozostaje w pamięci jeszcze długo po zaślubinach, a wygląd tortu będzie piękną ozdobą Państwa przyjęcia. Nasi cukiernicy wykonują torty z niezwykłą starannością i według Państwa upodobań dotyczących wyglądu.

Słodki stół

Słodki stół

Proponujemy Państwu stworzenie słodkiego stołu, kilkadziesiąt pozycji do wyboru a w nich:
mini desery, makaroniki, trufle, tartaletki, muffinki, beziki, eklery, monodesery, lizaki bezowe, cake – popsy, mini pavlove, tarty, serniki, owoce w czekoladzie.
Z każdym dniem staramy się poszerzać naszą ofertę o nowe smaki i jeśteśmy otwarci na Wasze sugestie smakowe.

Paczki

Paczki

Nie zapominając o Państwa gościach weselnych, przygotowaliśmy dla Was możliwośc zamówienia paczek. Istnieje możliwość zapakowania słodkości w piękne pudełka, papierowe torby. Dopasujemy paczki do oprawy Państwa przyjęcia.
Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, ale również służymy pomocą w doborze odpowiedniego upominku, wyborze etykiety i kolorystyki.

W celu poznania smaków zapraszamy na degustację do naszej cukierni „Słodkie życie”. Koszt degustacji to 70 zł za parę. Proszę o uprzednie umówienie się telefoniczne.